Říše loutek Kroměříž

Napsali o nás


Třebíčské loutkářské jaro 31.3.2012. Vítězství a nominace na celostátní přehlídku 61. Loutkářskou Chrudim s pohádkou Povídej, Paňáco...

2.4.2012

Dobrý den, tak to Vám moc blahopřeji. Je vidět, že jste odborníci na svém místě. Jsem ráda, že jsme Vás oslovili a budete se účastnit našeho dětského dne. Hodně zdaru v další práci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Blanka Kaláčková, ROSA market s.r.o.


2.4.2012

Vážená paní Baierová, děkuji za krásnou zprávu z krajské přehlídky. Upřímně blahopřeji "Paňácovi i Popletovi" a těším se až pohádku uvidím na vlastní oči. Také moc děkuji všem za úspěšnou reprezentaci města a držím palce do celostátní soutěže.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Mgr. Daniela Hebnarová, starostka Městský úřad Kroměříž


2.4.2012

Vážená paní Baierová, dovolte mi, abych alespoň touto cestou poblahopřál a zároveň pomyslně potřásl rukou Vašim kolegům k jejich postupu do celostátní soutěže. Předejte, prosím, vítězům krajské přehlídky moje blahopřání a zároveň i velké poděkování za vzornou reprezentaci města Kroměříže. Osobně děkuji všem členům občanského sdružení Říše loutek za jejich mnohaletou činnost, po dobu které přinášejí radost a štěstí do očí našich dětí. Věřím, že i naše podpora ,byť jen " na dálku" pomůže k získání ocenění nejvyššího.

S přáním mnoha dalších úspěchů

Mgr. Jiří Pánek, MěÚ Kroměříž


Článek do novin - Kroměřížský Zpravodaj 12/2012

Článek do novin - Týdeník Kroměřížska prosinec 2012

Článek do novin - Jihlavské listy

Článek do novin - měšec 2011

[CNW:Counter]