Říše loutek Kroměříž

Napsali o nás


Hanácký divadelní máj 2017


27.5.2016

Poděkování

Chtěli bychom veřejně poděkovat městu Kroměříž za finanční podporu, kterou nám poskytlo na činnost našeho loutkového divadla. Díky tomuto grantu jsme mohli naše město reprezentovat na divadelní přehlídce Hanácký divadelní máj 2016, kde jsme odehráli pohádku Povídání o pejskovi a kočičce a kde pan Jiří Lisý obdržel cenu za scénu a loutky. Tento grant využijeme i na další činnost našeho divadla.

Ještě jednou děkujeme.
Říše loutek Kroměříž


Říše loutek předvedla poprvé mikulášskou pohádku

V sobotu 7.12. 2013 odpoledne se v loutkovém sále Domu kultury v Kroměříži rozzářily dětské oči, které byly svědkem premiéry speciální mikulášské pohádky O čertíkovi a Andělce. Členové souboru pro ně připravili krátký příběh, ztvárněný veselými loutkami. V něm se objevily všechny známé postavičky Mikulášovy družiny, hlavní roli však tentokrát sehrál malý čertík neposeda a holčička Andělka. Ale ani Mikuláš nepřišel zkrátka a po představení malým divákům rozdával dárky a úsměvy. Některé děti poděkovaly Mikulášovi písničkou nebo básničkou. Celé představení bylo dokresleno kouzelnou hudbou a předvánoční náladou. Děti si kromě nadílky odnesly i krásný zážitek.

Říše loutek Kroměříž


Hanácký máj 2013

14.5.2013

Hezký den také z odboru kultury paní Baierová, děkuji za zprávu a posílám hodně blahopřání k Vašemu dalšímu úspěchu. Zároveň si vážím i Vaší velmi úspěšné reprezentace města na soutěži, za kterou Vám moc děkuji. Předejte prosím moje poděkování i ostatním členům souboru a také vedoucímu panu Lisému.

S přáním dalších úspěchů a radosti z této činnosti

Mgr. Jiří Pánek, vedoucí odboru školství , sociální péče a kultury MěÚ Kroměříž


16.4.2013

Vážená paní Baierová, moc děkuji za zaslaný mail. I když jste nepostoupili, určitě jste potěšili řadu dětí a to je jistě to nejdůležitější. Přeji Vám, aby se Vám vše dařilo podle Vašich představ, aby Vám práce přinášela radost, a hlavně, aby jste vždy rozzářili ty naše nejmenší!

S pozdravem

MUDr. Jarmila Číhalová,uvolněná členka RMK


ZPĚT.......DALŠÍ


[CNW:Counter]